لوازم یدکی

راهنمای ثبت نام خودرو و شرکت در قرعه کشی

سامانه-یکپارچه-تخصیص-خودرو.jpg

ثبت نام خودرو / راهنمای ثبت‌نام و شرکت در قرعه‌کشی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

ویدئو نحوه ثبت نام :

متقاضیان از تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ ماه با مراجعه به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com می‌توانند فرآیند ثبت‌نام در طرح فروش خودرو را انجام دهند و تمام خودروسازان بخش دولتی و خصوصی در سامانه یکپارچه به‌ صورت شفاف اقدام به عرضه محصولات خود به مشتریان و متقاضیان خرید خودرو میکنند و بخشنامه های فروش محصولات خود را در این سامانه بارگذاری کرده اند. ثبت نام خودرو و قرعه کشی ، صرفا از طریق این سامانه انجام خواهد شد

سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

ثبت نام خودرو: صنعت خودرو مدت‌ها است درگیر چالش‌های متفاوتی است. اما چند سالی است نامتعادل بودن عرضه و تقاضا در بازار خودرو، باعث شده تا رد پای دلالی هم در میانه ماجرا دیده شود و در نتیجه اختلاف بسیاری بین قیمت کارخانه و بازار بسیار فاحش به وجود بیاید.

این چالش‌ها و مشکلات دست به دست هم دادند تا نارضایتی مردم از خودروسازان داخلی بالا بگیرد و دولت هم به مسئله ورود کند. در همین راستا، ۱۱ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ رئیس‌جمهوری با صدور ۸ فرمان خواستار تحول در عرضه و خرید خودرو شد. ابراهیم رئیسی ضمن تاکید بر افرایش ۵۰ درصدی تولید خودرو، بر حذف تدریجی روند عرضه خودرو به صورت قرعه‌کشی و اصلاح و شفاف‌سازی فروش خودرو به مردم تاکید کرد.

به همین دلیل ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱، سیدرضا فاطمی امین، وزیر صمت، با معرفی سامانه یکپارچه خودروسازی برای ثبت نام خودرو ، عرضه خودروهای داخلی را از طرق دیگر ممنوع اعلام کرد.

بخشنامه فروش محصولات سایپا:

ثبت نام خودرو/بخشنامه فروش محصولات سایپا
ثبت نام خودرو/بخشنامه فروش محصولات سایپا1

بخشنامه فروش محصولات ایران خودرو:

ثبت نام خودرو/بخشنامه فروش محصولات ایران خودرو

شرکت ایمن یدک خودرو ، تولید کننده سنسورهای اکسیژن با کیفیت بسیار بالا و گارانتی معتبر در خدمت شما عزیزان می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *